Share this emailCopy the public link or share it on your favorite channel.
facebook instagram 
new_header_zonder_logo (5)
Logo Dorpsvereniging Midwolde
Beste reader,

Dit is de digitale nieuwsbrief van Dorpsvereniging Midwolde met de volgende onderwerpen:
  • Aankondiging: Jaarlijkse Zomer BBQ
  • Bestuurlijke notulen
  • Even voorstellen, nieuwe leden
  • Wadlopen, een culinaire tocht
  • Aanschuiftafel aan de Pasop
BBQ 2017

Zomer BBQ Midwolde

Op zaterdag 03 september 2022 organiseert het bestuur weer de jaarlijkse Zomer BBQ bij Gasterij Inkies. Deze wordt doorgaans 1-week na de zomervakantie in het Noorden gehouden. De zomervakantie is dit jaar van 16 juli t/m 28 augustus 2022.
Meer informatie volgt, maar zet de datum alvast in je agenda!

Even voorstellen...

Danielle en Sil Hoofdstraat 125-1
Hallo, vanaf 1 september komen wij in het mooie Midwolde wonen aan de Hoofdstraat 125-1. Wij stellen ons graag voor via deze nieuwsbrief.

Wij zijn Sil en Danielle, 29 en 25 jaar. We zijn beiden opgegroeid
in Roden, maar hebben de afgelopen jaren voor ons werk in Amersfoort gewoond. Wij hebben ons inmiddels aangemeld bij de dorpsvereniging en komen graag langs op de BBQ van 3 september.

We kijken er erg naar uit om te verhuizen naar Midwolde en jullie te ontmoeten. Kom gerust een keer langs!
Culinaire wadlooptocht naar Schiermonnikoog

Culinaire wadlooptocht naar Schiermonnikoog

Op 10 juli gingen acht sportieve dorpsbewoners onder leiding van twee ervaren gidsen de uitdaging aan om van Lauwersoog (het eerste stuk per boot) naar Schiermonnikoog te lopen. Een totale afstand van ca. 14 km (ca. 4 uur wadlopen).
Het mooie aan onze tocht was dat wij de eerste groep van de dag waren waardoor we een fraaie uitzichten hadden over het wad. De gidsen hebben ons veel over het wad en de natuur kunnen vertellen. Voor de liefhebber waren er onderweg verse producten uit de zee (o.a. oesters en kokkels). De terugweg konden we gelukkig gebruik maken van de boot. Al met al een geslaagde dag.

Henk Wieland

Midwolder Aanschuiftafel, feest van samen proeven en genieten

Na bijna 3 jaar wachten was het eindelijk weer zover. In voorbereiding op de jaarlijkse aanschuiftafel bij B&B De Sterke Beuk zoemt het van de activiteiten. Onder regie van onze kersverse opnieuw door Airbnb bekroonde supergastvrouw Jannie en supergastheer Arnold, worden wilde bloemen geschikt, tafels en stoelen aangevoerd en vuurplaatsen aangemaakt.

Het is een komen en gaan van mensen die spullen brengen, iedereen helpt mee. Aan de saladetafel wordt de laatste hand gelegd aan heerlijke schalen, terwijl nieuwe en oude bewoners elkaar leren kennen. Wanneer de lange tafel met 32 plaatsen is gedekt, voelt dat moment als uit een film gestolen. Het bladerendek van de fruitbomen en het warme zonlicht maken samen een diepe buiging voor de gezellig aangeklede aanschuiftafel.

Langzaam druppelen de gasten binnen. Het is een zwoele zomeravond en er staan grote glazen watertaps klaar met gember, verse munt en sinaasappel die gretig afdronk vinden.
Ook bier en wijn vloeit soepel vanavond. Lia opent het diner en heet in het bijzonder de nieuwe deelnemers speciaal welkom. We starten met mosterd- en tomatensoep rechtstreeks van het vuur, gemaakt door Jannie en Edith. Daarna volgt een buffet van quiches en salades van de hand van maar liefst 12 verschillende koks waaraan eenieder zich tegoed doet. Als afsluiter serveert Alina vanavond een ananas-witte chocolade ijstaart met aardbeien die tot de laatste snee opgaat. Edwin vat de maaltijd in een zin samen ‘Het eten was heerlijk en de sfeer bijzonder goed. Leuke mensen hebben we toch in de buurt’.
Midwolder Aanschuiftafel, feest van samen proeven en genieten
Rond halfnegen verhuizen we naar de westkant van de tuin, waar je de zon onder ziet gaan. Iedereen schaart zich in een kring rond het kampvuur. De muziek is al opgestart en we herkennen de vertrouwde klanken van P. Daalemmer en Rooie Rinus, covers uit de seventies en eighties en gevoelige nummers in het Westerkwartiers uit het eigen repertoire van onze gastmuzikanten. Samen genieten we nog lang na met koffie, bonbons en … een wel heel bijzondere Limoncello, gemaakt door Arnold, die het etiket draagt van ‘De Sterke Beuk’.
Midwolde-Aanschuiftafel-Pasop-2022-07-02-4
Midwolde-Aanschuiftafel-Pasop-2022-07-02-5
We voelen ons bevoorrecht dat we weer samen het buitenleven in Midwolde kunnen vieren en delen. Met de woorden van Edwin: “We willen jullie graag bedanken. Het was een perfecte avond”!
Werkgroep DuurZSaam Actief Midwolde
notulen
295e bestuursvergadering is nu beschikbaar op onze website via https://www.midwolde.info/notulen/.
header_15
Copyright (c) 2022 Dorpsvereniging Midwolde
www.midwolde.info | contact : nieuwsbrief@midwolde.info
Uitschrijven van nieuwsbrief!

facebook instagram