Categorieën

Bestuur

Het bestuur van de dorpsvereniging Midwolde bestaat uit:

Pasfoto Roelof Kraak

Roelof Kraak, Voorzitter
Hoofdstraat 150, 9355 TE  Midwolde
Tel: 06 – 462 80 378
E-mail: roelof.kraak@midwolde.info
.
Contactpersoon:
– Algemene zaken
Paasvuur Midwolde
Wijk (2) Hoofdstraat
Wijk (6) Pasop noord-noord zijde A7


Petra de Bruin, Penningmeester
Traansterweg 4, 9355 TM  Midwolde
E-mail: petra.debruin@midwolde.info
.
Contactpersoon:
– Beoordeling aanvraag nieuwe activiteiten
– Declaraties activiteiten, via het declaratieformulier
Wijk (4) Traansterweg en Noorderweg


p_vacature_ManVrouw

Vacant, Secretaris
E-mail: secretaris@midwolde.info
.
Contactpersoon:
Wijk (5) Pasop noord-zuid zijde A7
Wijk (7) PostNL


Siska Wieland, Bestuurslid
Hoofdstraat 146 1, 9355 TE  Midwolde.
E-mail: siska.wieland@midwolde.info
.
Contactpersoon:
Wijk (3) Hoofdstraat en Pasop zuid-zijde A7|
Ledenadministratie


Peter Maat, Bestuurslid
Hoofdstraat 100, 9355 TC Midwolde
E-mail: peter.maat@midwolde.info
.
Contactpersoon:
Wijk (1) Midwolderweg, Hoofdstraat
– Nieuwsbrieven en  kalender
– Project ‘Buurtpreventie’


Anne Vogt, Bestuurslid
Hoofdstraat 135, 9355 TE  Midwolde.
E-mail: anne.vogt@midwolde.info
.
Contactpersoon:
DuurZSaam Actief Midwolde


Overige functies, geen bestuursleden

Erik Zoethout
Hoofdstraat 112, 9355 TC  Midwolde
Tel.: 06-117 34 898
.
Contactpersoon:
– ‘Activteiten coördinatie‘ en kalender
Reanimatie/AED trainingen
E-mail: activiteiten@midwolde.info
Beheer website en Facebook:
https://www.facebook.com/midwoldepasop/
https://www.midwolde.info/
E-mail: webmaster@midwolde.info


Ada Kruiter
Telefoon: 06 37 23 63 37
.
Contactpersoon:
– Werkgroep DuurZSaam Actief Midwolde


Jan Gietema
Pasop 33, jan@pasop.com
.
– Redacteur website www.midwolde.info


Wijkindeling:

DV Midwolde Wijken

(1) paars, Hoofdstraat;

(2) rood, Hoofdstraat Midden

(3) rosé, Hoofdstraat en Pasop zuid-zijde A7

(4) groen, Traansterweg en Noorderweg

(5) blauw, Pasop noord-zuid zijde A7

(6) oranje, Pasop noord-noord zijde A7

(7) [    ], Alle leden niet wonende binnen de grenzen van Midwolde-Pasop.