Categorieën

Bestuur

Het bestuur van de dorpsvereniging Midwolde bestaat uit:

Lilian Steyvers, voorzitter

Hoofdstraat 128, 9355 TD Midwolde
E-mail: lilian.steyvers@midwolde.info

Contactpersoon:
Wijk (2) Hoofdstraat
Wijk (6) Pasop noord-noord zijde A7
– Algemene zaken
Paasvuur Midwolde

Pasfoto Roelof Kraak
Roelof Kraak, secretaris

Hoofdstraat 150, 9355 TE  Midwolde
Telefoon: 06 46 28 03 78
E-mail: roelof.kraak@midwolde.info

Contactpersoon:
Ledenadministratie
Wijk (1) Midwolderweg, Hoofdstraat
Wijk (4) Traansterweg en Noorderweg
Wijk (5) Pasop noord-zuid zijde A7
Wijk (7) PostNL

Siska Wieland, penningmeester

Hoofdstraat 146 1, 9355 TE  Midwolde.
E-mail: siska.wieland@midwolde.info

Contactpersoon:
Wijk (3) Hoofdstraat en Pasop zuid-zijde A7
– Beoordeling aanvraag nieuwe activiteiten
– Declaraties activiteiten, via het declaratieformulier

Anne Vogt, algemeen bestuurslid

Hoofdstraat 135, 9355 TE  Midwolde.
E-mail: anne.vogt@midwolde.info

Contactpersoon:
-Werkgroep DuurZSaam Actief Midwolde

p_vacature_ManVrouw
Vacant, algemeen bestuurslid

Overige functies, geen bestuursleden

Henk Wieland, Activiteiten

Telefoon: 06 41 42 32 67
E-mail: activiteiten@midwolde.info

Contactpersoon:
– ‘Activteiten coördinatie‘ en kalender
Reanimatie/AED trainingen

Ada Kruiter, Duurzaam

Telefoon: 06 37 23 63 37
E-mail: duurzaam@midwolde.info

Contactpersoon:
– Werkgroep DuurZSaam Actief Midwolde

Jos Leber, Onderhoud

Telefoon: 06 24 09 69 81
E-mail: jos.leber@midwolde.info

Contactpersoon:
– Onderhoud en verduurzaming pand (restaurant en woning) Hoofdstraat 132, 9355 TD Midwolde

Erik Zoethout, ICT

Telefoon: 06 11 73 48 98
E-mail: webmaster@midwolde.info

Contactpersoon:
– Website www.midwolde.info
– Facebook @midwoldepasop
– Instagram @dorpsverenigingmidwolde

DV Midwolde Wijken
Wijkindeling

(1) paars, Hoofdstraat;

(2) rood, Hoofdstraat Midden

(3) rosé, Hoofdstraat en Pasop zuid-zijde A7

(4) groen, Traansterweg en Noorderweg

(5) blauw, Pasop noord-zuid zijde A7

(6) oranje, Pasop noord-noord zijde A7

(7) [    ], Alle leden niet wonende binnen de grenzen van Midwolde-Pasop.