Voor alle inwoners van Midwolde staat er als start van het nieuwe seizoen wederom een sfeervolle Aanschuiftafel op het programma!
Je helpt mee om de laatste hand te leggen aan de zelf gemaakte gerechten van streek- en seizoensgebonden ingrediënten. Vervolgens kun je aanschuiven aan de lange eettafel in de tuin van Lia en Mieke. Met elkaar genieten we van een 3-gangen menu.
Daarna kruipen we met een drankje bij het kampvuur onder het genot van live-muziek. De muziek wordt dit jaar verzorgd door sing-a-songwriter en gitariste Else Schreur. Else treedt al vanaf haar 18e op en trok met haar meidenband door Nederland en Duitsland. Tegenwoordig geeft ze zangles, schrijft ze gevoelige Nederlandstalige songs en brengt ons een breed repertoire van populaire liedjes.
Iedereen brengt het drankje van zijn of haar eigen keuze in.
Datum en aanvangstijd: 14 september om 16.00 uur in de tuin van Hoofdstraat 140 te Midwolde
Aanmelden: voor 5 september via c.a.m.mulder@icloud.com, Je kunt je opgeven voor een vegetarisch of een vleesmenu.
Kosten: we vragen een bijdrage per persoon van € 10,- voor leden De avond is inclusief een welkomstdrankje, 3 gangenmenu, koffie, thee en live-muziek (andere drankjes naar keuze graag zelf meenemen)
De activiteit wordt ondersteund door de Dorpsvereniging Midwolde.
Namens de werkgroep DuurZSaam Actief,
Anne, Percy, Martijn, Ada, Alina, Lia en Mieke