Project ‘Gezond ouder worden’

Hallo buurtbewoners,

In Midwolde worden er regelmatig leuke en leerzame activiteiten georganiseerd om het dorpsgeluk te vergroten. En wat hebben we al veel verschillende dingen met elkaar gedaan! Of het nu gaat om samen een windmolen aanschaffen, aardgasvrij wonen, natuurwandelingen, de berm opschonen, spellentafel, snoeien, kunst maken, koken met kerst, het hek van de dam, sponsor veiling, kerstmarkt & pizza avond, elektrische toertocht, excursies, de aanschuiftafel, paasbrunch of vogelhuisjes maken.

Onlangs kwam Danielle Bekkering van kennisplatform HANNN (Healthy Ageing Network Noord Nederland) in haar ‘gezondheidsbus’ langs. Danielle brengt met haar bus leuke testen en tips voor mensen die aan de slag willen met ‘gelukkig gezond ouder worden in je eigen leefomgeving’ Door inzicht te krijgen in je eigen behoeften kan zij helpen ze te vertalen in gezonde acties. En dat draagt dan weer bij aan jouw welzijn en welbevinden. Nog leuker wordt het als we samen dingen kunnen oppakken. Dan wordt ons dorp als vanzelf een zogenaamde ‘bloeizone’.

We hebben Kim Kui (zie foto) als student/onderzoeker omarmd om de behoeften op te halen die er in onze buurt leven. Samen hopen we tot ideeën te komen waar wij weer jaren gezonder mee verder kunnen.  Vanaf oktober kun je Kim in het dorp tegenkomen om kennis met jou te komen maken. Maar …. niks hoeft en alles mag natuurlijk.

Waar kun je Kim binnenkort ontmoeten?

Op 11 oktober tijdens Happy Hour in het theehuis

Op 27 oktober gaat ze mee met de herfstwandeltocht 3 Polders (meer informatie over deze wandeltocht volgt later)

Ben je niet in de gelegenheid hier bij aan te sluiten maar wil je meepraten over gezond ouder worden in Midwolde? App of bel Kim: 06-55883716.

We houden je op de hoogte van alle activiteiten en de kick-off van ons nieuwe project: Gezond ouder worden.

Met vriendelijke groet,

Werkgroep DuurZSaam Actief

Percy, Mieke, Lia, Alina, Paula, Jannie en Ada

Werkgroep DuurZSaam Actief Midwolde